9 روش مهم و موثر برای افزایش رتبه سایت شما در الکسا
تاریخ : 1393/12/14

1: افزایش رتبه الکسا در وب سایت شما :

زمانی که بازدید کننده زیادی به سوی وب سایت خود جذب کنید رتبه سایت شما به آسانی قابل بهبود خواهد بود. این افزایش بازدید عوامل زیادی می تواند در آن دخیل باشد مثل موتورهای جستجوگری همچون گوگل، مایکروسافت و ... و یا از طریق تبلیغات لینک سایت خود در صفحات وب سایت های دیگر گه رتبه بالایی در ترافیک دارنند که به این فرایند سئو (بهینه سازی در موتورهای جستجوگر) می گویند.

موارد غیر سئو برای افزایش سئو:

موارد سئو برای افزایش سئو:

2: نصب الکسا تولبار:

نصب الکسا تولبار در مرورگر های فایرفاکس، کروم و اکسپلور. شما می توانید تولبار الکسا را در اینجا دانلود و نصب نمائید. این کار در نقش رتبه وب سایت بسیار حائز اهمیت است.

3: قرار دادن وایجت الکسا رنک:

به راحتی می توانید از کد جاوا اسکریپت الکسا وایجت رنک در وب سایت خود استفاده نمائید و کد آن را در تگ HTML وب سایت قرار دهید، این واجیت رنک شما را نمایش می دهد. که در صورت تمایل می توانید در اینجا آن را کپی نمائید.

4: تشویق بازدید کنندگان خود را به استفاده از نوار ابزار الکسا:

بسیار مهم که بازدید کنندگان خودتان را به نصب و استفاده از نوار ابزار الکسا تولبار نمائید. شما باید لینک دانلود الکسا تولبار را در وب سایت خود جهت دانلود کاربران و استفاده از آن نمائید.

5: قرار دادن وب سایت خود در الکسا:

می توانید وب سایت خود را توسط این لینک وارد الکسا نمائید و یا به اصطلاح خود الکسا آن را Claim نمائید. و همچنان می توانید ویدیو آن را در اینجا که توسط خود الکسا ساخته شده مشاهده کنید. اگر وب سایت شما از وردپرس استفاده میکند میتوانید از طریق پلاگین مخصوص